antradienis, sausio 26, 2010

Ledas pajudėjo, draugai...

Mano Harlio gimimas tęsiasi...

Nors teisybei reiktų pabrėžti, kad Augustės gimimu aš džiaugiuos 100 kartų stipriau.

Visos detalės jau namuose. Ratas, išmetimo vamzdžiai, naujas vairas ir "wide tripple tree"...
Ačiū DIDELIS DIDELIS Šventam žmogui - Giedriui. Ir dar Ačiū Bruno Junior už šalmą "oldschool'inį", kad tiktų prie mano Bobber projekto...Taigi kai už lango minus 20 - pats laikas sėsti vakarais prie Bobberio surinkimo.

Beje!

Praeitą savaite Harley Davidson paskelbe apie 2010-ųjų naujieną - Sportster modelį - "Fourty Eight"... Ir ką jūs sau manot - nusikopijavo mano idėją! :) :) :)

Pažiūrėkit kaip jis atrodo:

Storas priekinis ratas, žemas vairas, "salsh cut" išmetimo vamzdžiai, tamsus... toks "raw"... Visai kaip mano... bus... Tai smagu pačiam save pasigirti, kad aš jau tokį, kokį jie išleido, esu sugalvojęs nuo rudens... Jaunas baikeris, o pataikau į paskutines moto tendencijas... :)O mes su skorpionu toliau triūsiame prie savo žirgelio:

Kaip matyti - jau uždėtas naujas Arlen Ness Stage 1 filtras, nudažytas galinis ratas, priekinis (storas) jau ruošiamas matuoti prie šakės, pajungti galiniai LED žibintai su posūkiais ir pan...

Dabar laukia atsakingiausia dalis - priekinės šakės surinkimas ir pritaikymas. Reikės gaminti ašį, taikyti tripple tree ir tada dar priekinis žibintas, posūkiai, vairas ir... psio...

Tai nekantriau už jus (jei kas skaitot... :) ) laukiu besibaiginėjančio projekto foto...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą