antradienis, lapkričio 03, 2009

Dar įkvėpimo...

Ardymas baigtas - daugiau nieko nenuiminėsiu. Vat kaip atrodo nuogas Harlis. 
Dėmesio - M18... (moterims nuo 18 :) )

Jau pirmieji darbai pajudėjo rekonstrukcijos link. Perdažiau galinį ratą. Nuoširdžiai apsiklijavau - bet užtat neblogai gavosi - check it:


Čia dizaina prisiderinau prie kito rato, kurį Šventas Giedrius parsiunčia iš už jūrų marių. 
Kalbant apie projekto eigą - kol kas Harlis ilsisi, bet jau nudažyti greičių dėžės dangteliai, o visos kitos detalės susiruošė pas Andžėjų į Raudondvarį - bus matiniai juodos - švelnios ir glotnios... taip ir norėsis paglostyti ranka...:
 
Kai detalės bus nudažytos ir atvyks kiti siuntiniai iš užjūrio - prasidės surinkinėjimas ir grožėjimasis - tada prižadu daugiau vaizdinės informacijos, o dabar dar grižtu prie įkvėpimo... 

Pasirodo garbusis Brad'as Pitt'as yra taip pat panašaus motociklų skonio... Ieškodamas įkvėpimo fotkių užkliuvau už Brad'o kolekcijos - so... - arba Ducati (prieš prkant Harlį - labai buvau užsikepęs dėl Ducati Monster) arba bobber'iai - lygiai ką aš ir noriu dabar padaryti iš savo motociklo. Sutapimas net ir tame - kad ir šalmą, kurį netyčia nusipirkau - yra kaip tik toks, kuris labiausia tinka šiai stilistikai... Ir Brad'as tokį pasirinkęs. Taigi mano moto sielos "draugelis" Brad'as:
Tai kol kas  dar vis mintys ir nuotraukos, kurios padeda tiksliau susivokti į kokį motociklą perdarinėju.

Kaip ir minėjau prieš tai pasisakyme - antra minčių linija jau labai intensyviai sukasi aplink naują Marcinkų šeimos narį/ę.... Bei trečia linija - snowboard'as! 

Gera, kai turiu apie ka "iš dušios" pagalvoti...
Beje, šią savaitę Marijos žemėje žada pirmajį sniegą... :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą