trečiadienis, birželio 10, 2009

Pirmieji pasivažinėjimai::
O sutikti kelyje motociklininkai vieni kitiems kelia ranka, pastebėjot? ... Jausmas super... aisku, kadangi tai mano pirmasis tikras motociklas, tai as tos rankos nuo rankenos dar netakeliu iš baimės, bet kai mane sveikina kelyje - kaifas... suprantu, kad žmonės ant plieninių žirgų vinas kitą supranta... :)

Kol kas važinėjau tik vieną dieną, pastebėjau, kad vienas iš priekinės šakės riebokšlių (šiaip - "salnikas" rus, - aut. past.) šiek tiek leidžia tepalą - bus ką tobulint!
Važiavau maksimaliai tik kokį 70 per valandą (mylių, nes pas mane kitaip nerodo), tai turiu pastebėti, kad kuprinė ilgesniame kelyje yra ne draugas, kaip sako kai kurie turistai, o sunkumas... kiek bebučiau įtempęs jos diržus ji vistiek tabalavosi, maskatavosi... :(, tada nutariau, kad su motociklu geriau važiuoti vienam... be kuprinės, be jokių priedėlių - beje kaip ir koncepcija - darkcustom - mocas be jokių nereikalingų detalių.
Įdomumo dėlei turiu paminėti, jog technnės apžiūros iš pirmo karto nepraėjau... :(
Trūkumų sąrašas, aišku, irgi juokingas (bet operatorius sakė - mus filmuoja, supraskit, negaliu praleist)::
1. Neturėjau galiojančio draudimo - pats žioplys...
2. Kad priekyje (amerikoniškai) dega geltonos lempos kartu su posūkiais... Man taip net geriau - tegul mane mato!
3. Gale jiems prisireikė raudono atšvaito - kaip ant kokio dviračio - bet dėl šito neprieštaravau - po numeriu dabar pritvirtinau RAUDONĄ atšvaita - ir tik dėl to, kad mane geriau matytų!
Tad kolkas pirmieji įspūdžiai super! Nesutrikdė net tech. apžiūra, nei "salnikas"...

Beje, važiavau ir galvojau... kazkas bendro tarp važiavimo motociklu ir snieglente... ???
Va! - po akimis asfaltas, važiuojant mocu, bėga lygiai taip, kaip bėga sniegas pro snieglentės priekį (jei į jį pažiūrėtum leisdamasis)... arba panašiai, kaip žvaigždės pro kosminio laivo langą...
Tad dabar, kai galiu pavažiuoti su motociklu, ne taip labai laukiu žiemos... nors žiemos ir snieglentės jau labai pasiilgau...
Gero oro!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą